חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

אבחון לקויות למידה לסטודנטים

אבחון לקויות למידה לסטודנטים

מערכת החינוך שלנו מוצפת מספר גדול של תלמידים ואינה יכולה להתמודד עם כולם בבת אחת, ולכן קורה לא מעט, גם בגלל שיטות הלימוד והדרך שבה ילדים מוצאים דרכים להתמודד אתה, שילדים מגיעים למוסדות להשכלה גבוהה כאשר הם אינם מאובחנים בגלל לקויות למידה שהם סובלים מהן.

 הם יודעים שהיה להם קשה תמיד והם מכירים את הדרכים שנקטו כדי למצוא לכך פתרונות בעצמם, אולם הם גם יודעים שיכלו להגיע להישגים גבוהים בהרבה לו היו מוצאים אצלם את לקות הלמידה ומטפלים בה בזמן, כדי שיוכלו ללמוד טוב יותר ולהצליח.

כאשר הם מגיעים למוסדות להשכלה גבוהה והם נדרשים להתמודד עם היקפים גדולים יותר של חומר ולהעמיק בהם ובכל מה שנדרש למטלות שם, הם נתקלים בקשיים מתסכלים הרבה יותר מהתיכון משום שכעת מדובר בעתידם ממש.

אבחון סטודנטים אפשרי

בניגוד למה שחושבים, אבחון לקויות למידה לסטודנטים הוא אפשרי בכל גיל. דווקא תהליכי הלמידה שלהם וגילם הבוגר מאפשר להם לשתף פעולה טוב יותר עם המאבחנים ולהסביר נכון יותר את התופעות שהם נתקלים בהם בעצמם.

בדרך זו הם יכולים לקבל אבחון מדויק יותר, ולהתחיל לעבוד על מיומנויות הלמידה שלהם בדרך חדשה, שמוציאה מהכוח אל הפועל את היכולות הפנימיות האמתיות שלהם, על מנת לאסוף את החומר והנתונים שנדרשים להם כדי להצליח בלימודים הגבוהים.

השיטות לטיפול בסטודנטים מתמקדות גם בהקניית אמון מחודש ביכולות שלהם, משום שברור שבמהלך השנים בהם הם חוו קשיים, התפתחו אצלם תחושות של כישלון וחוסר יכולת,  וכעת הם צריכים ללמוד ליישר קו עם שאר הסטודנטים ולגשת ללימודיהם בביטחון המתאים, על מנת להשיג הישגים משמעותיים יותר.

במכון זרחין מטפלים גם בסטודנטים, ומאבחנים אותם על הקשיים הייחודיים להם. במכון זרחין אנו פועלים מתוך אינטואיציה ומתחברים לעולמם הפנימי של הסטודנטים,   כדי לסייע להם לפתור את הלקויות שלהם, ולהשיג שליטה במיומנויות קוגניטיביות שנמנעה מהם בעבר. כדי לשמוע על כך עוד ולסייע לכם להצליח בכך, התקשרו בהקדם למכון זרחין.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support