חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

דיסקלקוליה

הילד שלכם מתקשה עם מספרים? קשה לו לזכור את לוח הכפל והוא מתבלבל בין הצד הימני לשמאלי? זה הזמן להגיע איתו לאבחון ולוודא כי הוא לא סובל מליקוי למידה הנקרא דיסקלקוליה. רבים אשר אובחנו כסובלים מליקוי הלמידה דיסקלקוליה, הגיעו אל מכון זרחין, אובחנו וקיבלו טיפול המתאים להם באופן אישי ושיפרו משמעותית את איכות חייהם. אדם הסובל מליקוי למידה ולא מאובחן נכונה ומקבל טיפול ראוי, עתיד לסבול ולגלות קשיים רבים בכל תחומי החיים ולא רק בתחום הדיסקלקוליה. כדי שילדיכם שלכם לא יגדל ויתפתח עם הליקוי שהפך למנת חלקו בחיים, גשו איתו לאבחון והתאימו לו תוכנית טיפולית שתאפשר לו להתמודד עם הבעיה ותקנו לו כלים מקצועיים שיובילו אותו אל חיים איכותיים יותר.

דיסקלקוליה – הליקוי שמשאיר אתכם במבוכה

אחת הבעיות הקשות איתם על האדם להתמודד מעבר לבעיית המספרים המוכרת בקרב דיסקלקוליה היא המבוכה החברתית. אדם אשר בא במגע עם אנשים חדשים בין היתר דייט במסעדה בו הוא משלם את החשבון, מפגש בסופר בו עליו לחשב את העודף שהוא עתיד לקבל חזרה לאחר שהצליח לתת את הסכום הנכון, עתידים להיות מסע של קושי בלתי יתואר ומבוכה אל מול חוסר היכולת לחשב את הסכומים הנכונים. אין ספק כי האנשים הקרובים ידעו בו ברגע כי הטעויות נובעות מליקוי הלמידה אך מה עם האנשים החדשים? הרי שלהם צריך להסביר כל פעם מחדש כי טעויות חישוביות אלו נובעות כתוצאה ישירה מהדיסקלקוליה ולא כל סיטואציה מאפשרת את ההסבר הנדרש. מצבים רבים איתם מתמודד האדם מקשים על מסלול החיים התקין ועל כן נכון לפנות ולקבל סיוע מקצועי ולהתאים תוכנית טיפולית מוקדם ככל האפשר.

כיצד מטפלים בדיסקלקוליה

דיסקלקוליה הינה בעיה בה לאדם יש קושי עם תפיסת המרחב. הבנת תחום החשבון מתחלקת למספר תחומים בין היתר הבחנה של כמות, גודל, סדר ומיקום. כל עוד שולט אדם בארבעת תחומים אלו, הרי שלא תהיה לו בעיה בתחום החשבון והמתמטיקה, אך במידה ובעיות אלו מתגלות בשלב זה או אחר של החיים, יש להתאים תוכנית טיפולית להתמודדות וחידוד התחומים על מנת למנוע בעיות גדולות יותר בעתיד ועדיף מוקדם ככל האפשר. אם גם אתם סובלים מבעיית דיסקלקוליה ומעוניינים לפתור את הקושי בחיי היום יום, זה הזמן ליצור קשר עם מכון זרחין ולסלול דרך חדשה לאיכות חיים והתמודדות עם הליקוי. התוכנית מותאמת באופן אישי לכל אדם בהתאם לסוג הדיסקלקוליה ממנו הוא סובל.

דיסקלקוליה

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support