חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

התפתחות החשיבה

בשיטה הייחודית שלנו, אנחנו רואים בהתפתחות יכולת החשיבה פונקציה של התפתחות ביכולת האדם להשתמש בחושים שלו בכלל ובחוש הראייה בפרט. באמצעות תנועה ותרגול שמפעילים את החושים אנו רואים שיפור (או אי שיפור) ביכולת החשיבה של המטופל. יש מצבים שבהם התפקוד מייצר מבנה ובו-בזמן המבנה מייצר תפקוד. בכל שלב בחיים התפקוד, שאינו אלא פעולות פיזיות, מייצר במוח מבנה ובו-בזמן המוח מייצר מבנה חדש ותפקוד חדש.

התהליך הזה הוא הבסיס לחשיבה – הוא משפר את היכולת לקלוט כמה דברים בעת ובעונה אחת, שהרי כל הלמידה עניינה איסוף מידע מכמה מקומות, קליטת המידע והשימוש בו בהתאם לפונקציה הנדרשת באותו הזמן. לדוגמה: לימוד מחשב מצריך: ראייה, איסוף מידע, תיאום עין-יד והבנת התוצאה. ועל כל אלה להיעשות במהירות.

כאשר אדם עושה פעולה כלשהי, הוא מייצר פונקציה של הבנה ותפקוד במוח שלא היה קודם לכן. הפונקציה הזו מחזקת את המבנה במוח וכך הוא מתפתח. בצורה ספיראלית. תרשים הספיראלה מראה רמות התפתחות במוח בהתייחס לפונקציות.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support