חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

טיפול בלקויי למידה

טיפול בלקויי למידה – משימה אפשרית בהחלט

טיפול בלקויי למידה בין האבחנות הנפוצות עבור הילד שמתקשה להצליח בבית הספר, היא המונח "ליקויי למידה". בדרך כלל אנשים משתמשים במושג "טיפול בליקויי למידה" בכדי לתאר איזה פגם שלא ניתן לתיקון. לכן, במכון זרחין, אנו ממעטים להשתמש בביטוי טיפול בליקויי למידה – שכן המונח "ליקויי" מוביל את החשיבה של המשתמש להסתכלות פסימית על הסיכויים של הילד לפתור את בעיותיו. אנחנו מאבחנים ומטפלים בילד בהנחה שקשייו הלימודיים הם זמניים. עבודה נכונה וחרוצה תפתור את כל הבעיות הלימודיות של הילד ולכן עדיף שלא להשתמש במושג טיפול בליקויי למידה.

טיפול בלקויי למידה – מה שורש הבעיה?

האבחון שלנו מתמקד בתיאור הבעיה הספציפית שגורמת לקשיים אצל ילד מסוים ואנחנו מעמיקם להבין ולהבחין את שורש הבעיה.  כשמגלים את שורש הבעיה של הילד, ניתן לעשות תוכנית אינדיבידואלית לפתור אותה בתוך זמן קצר. לדוגמא, יש ילדים שבעיותיהם בעיקר נובעות בקושי בחוש הראייה ויש אחרים שצריכים דגש על חוש השמיעה.  ילדים אחרים צריכים תרגילים לפתח את הקואורדינציה שלהם.  הרבה ילדים זקוקים להרכב בכמה תחומים בו זמנית. אין כזה דבר ילד לקוי. יש ילדים עם קשיים מסוימים שניתן לפתור אותם בתוך זמן סביר ביותר. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support