חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

ליקוי למידה

ליקוי למידה, הוא כל פגם באחד מתפקודי הלמידה של האדם, שמונע ממנו  לעבד נתונים בחשיבה בצורה נכונה. עיבוד נכון של מידע בחשיבה עומד מאחורי התפקוד המוצלח של  קריאה, כתיבה, חישובים מתמטיים והיכולת להקשיב ולהתרכז.

לפי התפיסה המקובלת, ליקוי למידה אינו ניתן לריפוי, ומה שנותר לעשות, זה להעניק למי שסובל ממנו, טיפול שמאמן אותו להשתמש בדרכים עוקפות, במטרה להתמודד עם הקושי ולמזער את ההשפעה של הליקוי למינימום האפשרי. שיטת זרחין חולקת על תפיסה זו וגורסת כי ניתן להעניק פתרון שורשי ומוחלט למי שסובל מליקוי למידה.

המודעות לליקוי הלמידה הכרחי על מנת להתקדם ולהתמודד אתו, ויש כמה וכמה שיטות פדגוגיות במוסדות החינוך שמנסות לסייע לילדים כאלה לרכוש מיומנויות בסיסיות בקריאה, כתיבה וחישובים מתמטיים על מנת להגיע להישגים לימודיים ולהשתלב בחברה כאנשים מתפקדים ומועילים לעצמם. הפגיעה של ליקוי למידה היא לא רק בהישגים הלימודיים אלא גם בדימוי העצמי, מה שגורם להערכה עצמית נמוכה שמדרדרת עוד יותר את המוטיבציה של הילד לעתים להתגבר על כך.

התפיסה הייחודית בשיטת זרחין

לפי השיטה שלנו, ניתן לחולל תהליך של תיקון וחיבור הנתקים בחשיבה, שהם אלו שפוגמים בתהליך עיבוד המידע וכך פוגעים בתפקודי הלמידה. במילים אחרות,  ניתן לתת מענה אמתי ויסודי לקשיים המשמעותיים והרחבים שכרוכים בלקויות הלמידה, ולהעלות את מי שסובל מהם על דרך חדשה שמעניקה לו הזדמנויות שההוא כל כך שואף אליהן.

כדי לעשות זאת אנחנו מתחברים בצורה אינטואיטיבית לילד, ובתרגול של תפקוד הלמידה הלקוי, אנחנו משתמשים ומשלבים בחושים השונים, תנועה ראיה שמיעה וחשיבה, בתהליך שמוביל ליצירת כלי ביטוי חדשים ליכולות הפנימיות שקיימות אצל כל אחד.

צרו עמנו קשר. תנו לילדכם הזדמנות לפתור את קשייו באופן מוחלט ולזכות לתפקודי למידה נורמטיביים לחלוטין, ובכך תצטרפו גם אתם למאות סיפורי ההצלחה שהתרחשו בין קירות המכון.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support