חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

לקויות למידה

בשנים האחרונות אנחנו ששומעים על עלייה במודעות של הורים ומורים  ללקויות   למידה שונות. המחקר על לקויות למידה עדיין מנסה למצוא סיבות ודרכים לטפל בקשיים של האנשים שלוקים בהן, כדי שיוכלו להשתלב הן במערכת החינוך והן בחברה.

לפי הגישה שלנו, לרוב המוחלט של לקויות הלמידה שאנחנו מכירים היום יש מקור אחד, והוא קשיים בעיבוד בחשיבה. הגישה שלנו היא, שלקויות למידה אלו ניתנות לריפוי מוחלט.

לקות למידה שאינה מטופלת, היא מגבלה שמונעת שילוב בחברה והתקדמות בלמידת חומר שנחוץ לאדם המודרני. אם מטפלים בה והבעיה נפתרת,  יכולה הלקות להפוך למנוף שמביא לידי ביטוי את יכולות  הלמידה הפנימיות של הלומד, ומגביה את רף הלמידה שלו.

הדרך המקובלת היא לעבוד עם אנשים שסובלים מדיסלקציה, דיסקלקוליה, דיסגרפיה ולקויות אחרות בדרך קונבנציונלית שמלמדת אותם להתמודד עם הקושי, ולהתאמץ להפעיל את המיומנויות הקוגניטיביות שלהם כדי להתגבר וללמוד לקרוא, לכתוב ולחשב כמו כולם.

החשיבות של הישגים אלו היא  עצומה משום שאנחנו חיים בעולם אורייני שמחייב ידע ויכולת כזאת כדי להגיע למשרות נחשקות וכדי להגיע להישגים שונים.

טיפול בלקויות למידה בגישה שונה

גם אם מתייחסים ללקויות למידה כאל מדדים שהעולם המודרני העכשווי קבע כדי שאנשים יצליחו להתקדם בו לפיו, ולא לפי הכישורים האינדיבידואליים שלהם, עדיין יש צורך למצוא דרך להתייחס לכך ולתת מענה לקשייהם לקרוא ולכתוב ולהשתלב בחברה. זה חשוב לביטחון העצמי ולתדמית האישית שלהם.

במכון זרחין מטפלים בלקויות למידה בגישה אחרת, שרואה את הילד והמבוגר הלוקים בהן, בדרך הוליסטית יותר. אם לקויות למידה נחשבות לקשיים בלתי פתירים בדרכים רגילות, בעולם המודרני האורייני, אנחנו פועלים בדרכים אחרות ומקוריות, שמאפשרות להגיע לכל הידע והתבונה של האדם בדרכים אחרות. אנו עושים זאת נעשה על ידי הפעלת חושים אחרים וגילוי של כוח הרצון של האדם ללמוד ולהתקדם, שבאמצעותו הוא מצליח להוציא מהכוח אל הפועל כוחות פנימיים חזקים שקיימים בו.

זה מה שמנסים לעשות במכון זרחין,  ובכך לגשת לטיפול בלקויות הלמידה האלה בצורה פרודוקטיבית אבל שונה מהמקובל. כדי לשמוע על כך יותר צרו קשר בהקדם וקבלו את המידע שנחוץ לכם על תכניות הטיפול של המכון.

לקויות למידה - מכון זרחין

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support