חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

לקויי למידה – אבחון וטיפול

ההתמודדות בתור לקויי למידה היא איננה פשוטה. אך לאור דרכי הטיפול הקיימות בימינו, מדובר במשימה אפשרית ביותר. למעשה, ככל שחולפות השנים, הולכת וצומחת המודעות בכל הנוגע אל קשיים בחשיבה מתמטית, בכתיבה ובקריאה – כמו גם דרכי הטיפול וההתאמות השונות עבורם. מעוניינים לעבור אבחון? ברצונכם לקבל כלים חשובים לאורך לימודיכם כסטודנטים? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מכון זרחין. מכון זה מנוהל על ידי מיכאל זרחין, מומחה בעל מוניטין מרשים בתחום דיסלקציה אבחון והטיפול. מעבר לכך, צוות המומחים שהוא מעסיק ילוו אתכם שלב אחר שלב – בכל הנוגע אל אבחון לקויות למידה, הפרעות קשב וריכוז וכן הלאה.

 

לאורך תקופת התבגרותנו, אנו שואפים למצוא את קבוצת החברים הקרובה שלנו – ולא לבלוט מעל פני השטח. עם זאת, במקרים מסוימים נאלץ להתמודד עם קשיים בכל הנוגע ללימודים וההישגים שלנו בבית הספר. וזאת, לאור נסיבות קוגניטיביות ואחרות. קוראים באיטיות או באופן לא מדויק? מתקשים באיות? מתקשים לשלוט במשמעות המספר או בפעולות חישוב בסיסיות? בין אם מדובר באתגרים בעת החשיבה המתמטית או בהבעה בכתב, יש לפנות אל מומחים בתחום לקויי למידה – ולשתף עמם פעולה.

בזכות תהליך העבודה המשותף, תקבלו מידע וכלים משמעותיים להמשך דרככם. נסקור כל זאת במספר נקודות עיקריות:

  • אבחון – בין אם מדובר בתלמידי בית ספר יסודי או שמא מדובר בסטודנטים, כדי לסייע בצעד הראשון לעבר העתיד יש להסתייע בסוגים שונים של אבחונים שיעניקו תמונת מצב כנה – החל מאבחון דידקטי, אבחון הפרעות קשב ועד אבחון מוכנות לכיתה א'.
  • טיפול – שלב אחר שלב, ניתן לסייע לילדים ולמבוגרים להתמודד עם מצבם הלימודי – בהתאם לקבוצת הגיל שלהם כמו גם מצבם הפיזי והחברתי. החל מהוראה מתקנת ועד קבוצות חברתיות – רצוי להתעניין בפתרון המותאם עבורכם.

 

לקבל את מלוא המידע

ההשלכות של לקות למידה היא משמעותית – החל מההישגים הלימודיים ועד הסטטוס החברתי. עם זאת, ישנם דרכים מומלצות בזכותן תוכלו להתמודד ולהתנהל ביום-יום. כל זאת ועוד תוכלו לקבל ממכון זרחין.

 

notebook-336634_640

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support