חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

מכון אבחון

בימינו ההישגים הלימודיים הפכו להיות בעלי חשיבות רבה, וההתמקדות בהם גורמת לעתים לילדים מסוימים להישאר מאחור. זה חשוב מאוד בחברה אוריינית לרכוש מיומנויות למידה כמו קריאה וכתיבה אמנם, אבל יחד עם זה מתגברת ההבנה שיש כאלו שסובלים מקושי מובנה לעשות זאת כמו שצריך. יש ילדים שסובלים מלקויות למידה, והמודעות לנושא זה הולכת וגדילה.

 לקויות למידה אלה מקשות עליהם לרכוש את היכולת האוריינית ובכך הם נותרים מאחור לעומת חבריהם בכיתה. זה משפיע בצורה דרמטית על ההערכה העצמית שלהם ועל היכולת שלהם להשתלב בחברה. כמובן שככל שחולף הזמן, זה גורם להם לתת הישגיות, גם אם הם מצליחים להתגבר על הלקויות האלו באופן חלקי,  ולרכוש מידה מסוימת של שליטה בכתיבה ובקריאה.

מכוני אבחון שונים מהרגיל

לצורך הטיפול בילדים אלו, יש מכוני אבחון שמטפלים בהם. מכון אבחון של לקויות למידה ותת הישגיות אצל ילדים הוא מושג נרחב שכולל מכונים מסוגים שונים. מאחר שיש היום מודעות רבה ללקויות למידה מסוגים שונים, אנשים מוצאים את עצמם ניגשים לכל מקום המגדיר עצמו  מכון אבחון ומציע את שיטת הטיפול והאבחון שלו כדי להגיע לילדים ולהציע פתרון.

 במכון זרחין שהוא מכון אבחון וטיפול בלקויות למידה, פועלים בשיטה שמבוססת על אינטואיציה והפעלה של חושים נוספים, ראייה, שמיעה, תנועה וחשיבה בתהליך הלמידה, על מנת להגיע להישגים כמו קריאה וכתיבה ותפקודים אחרים. אצלינו מתייחסים לילד כמכלול הוליסטי ועל ידי אבחון ייחודי שנשען גם על האינטואיציה של המטפל, מלמדים את הילדים לגשת למטלות שלו ולהצליח בהן. צרו קשר כדי לשמוע עוד על הדרכים לעזור לילדיכם לצלוח לקויות למידה שכאלה.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support