חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

מכון לאבחון לקויות למידה

במכון לאבחון לקויות למידה, תוכלו לעבור את האבחון הנדרש לילדכם, כדי לאתר את הקושי הספציפי שגורם לו להתרחק מההישגים שהוא יכול היה להגיע אליהם. מיצוי הפוטנציאל האישי של כל אחד מאתנו בחברה אוריינית מחייב אותנו לרכוש מיומנויות של שפה בקריאה, כתיבה וגם כישורים מתמטיים שונים שמספיקים לנו על מנת להתנהל בעולם המודרני.

ללא כישורים אלה לא נוכל ללמוד את החומר הדרוש לנו כדי להשכיל ולהתקדם בחיים, וזאת גם אם נבחר שלא ללמוד לימודים אקדמיים. בכל מקרה, קריאה וכתיבה הן מיומנויות בסיסיות, בין השאר משום  שפעולות רבות מתבצעות כיום באמצעות  המחשב והאינטרנט, וכדי להיות מסוגלים לבצע אותן יש צורך בקריאה תקינה וכתיבה נכונה.

 לצורך זה יש לגשת  למקום המתאים. מכון לאבחון לקויות למידה, שבו אפשר לעבור מבדקים שונים גם לילדים, לנוער ולמבוגרים, הוא תחנה חשובה בדרך לפתרון, כדי שתוכלו לדעת מה בדיוק מונע מכם להגיע לפסגת היכולת שלכם בתחום הבעייתי.

הדימוי העצמי תלוי בלמידה

תת הישגיות של אנשים, גורמת להם לדימוי עצמי נמוך מהרגיל, ולכן גם מפחיתה מעוצמת המוטיבציה שלהם להגיע להישגים כלשהם בכלל. הפוטנציאל האישי תלוי באבחון נכון. לכן, מכון לאבחון לקויות למידה ייתן לכם את המענה לצורך זה, ויתווה לכם את הדרך למציאת מערכת הטיפולים והעזרה המקצועית שנחוצה לכם ולילדכם, על מנת להתגבר על הקושי, ולהתמודד עם הדרישות האורייניות של ימינו.

במכון זרחין שהוא מכון לאבחון לקויות למידה וטיפול  בילדים בעלי לקויות למידה שונות, מדיסלקציה ועד הפרעות קשב וריכוז, אנו ניגשים  לילדים בדרך ייחודית. מאחר  שהבעיה של לקות למידה נעוצה בחשיבה קוגניטיבית, אנו נוקטים בגישה של הפעלת חושים נוספים ואינטואיציה, כדי לתקן את הנתקים הקוגניטיביים שגורמים ללקות הלמידה, על מנת להגיע לפתרון שורשי ומוחלט שלה. כדי לשמוע יותר על שיטת מכון זרחין התקשרו לקבל פרטים בהקדם.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support