חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

מכוני אבחון

בתי הספר מלאים בילדים, שכל אחד מהם הוא בעל קצב התקדמות ולמידה משלו. לעתים נראה בבירור שילד נופל בין הכיסאות כאשר אינו מצליח להדביק את הפער, ואז נרתמים לעזור לו, כדי לקדם אותו בהישגיו לפי היכולת האישית שלו. יש סיבות שונות שבגללן ילדים אינם מצליחים בלימודיהם, ואינם משיגים את ההישגים והציונים שמצפים מהם להשיג, וזה יכול לנוע מרמת עניין נמוכה בלימודים, ועד שיטות חינוך ולמידה שאינן מתאימות לילדים או אף כשל כלשהו בתהליך הלימוד.

לוקח זמן כדי לאבחן ילד שאינו מגיע להישגים המקווים ממנו, כמובן, אולם כשזה קורה ואפשר לעלות על הסיבה האמתית אפשר גם להתחיל בתהליך התיקון המתבקש. האבחון הנוסף הוא זה שיכול להעלות אותו בחזרה על המסלול. קיימים מכוני אבחון שונים שמוכרים בארץ כדי לאבחן לקויות למידה או בעיות אחרות שמפריעות לילד להגיע למיצוי הפוטנציאל שלו.

מכון אבחון לקויות למידה

כדי להגיע לאבחון מדויק של לקויות למידה, נדרשת בדיקה  ובה מספר שלבים, וכאשר מגיעים במכוני האבחון לאבחון הנכון, ניתן להתחיל להגיש את העזרה המקצועית לילד,  כדי לתקן את כל הדרוש תיקון.

כשמדובר בגורם שמשפיע על הלמידה של הילד, תמיד מומלץ לטפל בכך בהקדם ולא לדחות את העיסוק בזה. בתהליך המתבצע במכוני האבחון, עד שלא שוללים אפשרות של גורמים אחרים, לא ממהרים לאבחן בלקות למידה, משום שהמטרה היא להציע ולהגיש את העזרה המתאימה כדי לפתור את הקושי של הילד, ואת זאת ניתן לעשות באופן מועיל רק לאחר שמזהים את הגורם המדויק לקשיים שלו.

במכון זרחין שהוא מכון אבחון וטיפול לכל דבר בילדים בעלי לקויות למידה שונות, מדיסלקציה ועד הפרעות קשב וריכוז, ניגשים  לילדים בדרך ייחודית. מאחר  שהבעיה של לקות למידה נעוצה בחשיבה קוגניטיבית, אנו נוקטים בגישה של הפעלת חושים נוספים ואינטואיציה, כדי לתקן את הנתקים הקוגניטיביים שגורמים ללקות הלמידה. כדי לשמוע יותר על שיטת מכון זרחין התקשרו לקבל פרטים בהקדם.

מכוני אבחון

מכון אבחון

בימינו ההישגים הלימודיים הפכו להיות בעלי חשיבות רבה, וההתמקדות בהם גורמת לעתים לילדים מסוימים להישאר מאחור. זה חשוב מאוד בחברה אוריינית לרכוש מיומנויות למידה כמו קריאה וכתיבה אמנם, אבל יחד עם זה מתגברת ההבנה שיש כאלו שסובלים מקושי מובנה לעשות זאת כמו שצריך. יש ילדים שסובלים מלקויות למידה, והמודעות לנושא זה הולכת וגדילה.

 לקויות למידה אלה מקשות עליהם לרכוש את היכולת האוריינית ובכך הם נותרים מאחור לעומת חבריהם בכיתה. זה משפיע בצורה דרמטית על ההערכה העצמית שלהם ועל היכולת שלהם להשתלב בחברה. כמובן שככל שחולף הזמן, זה גורם להם לתת הישגיות, גם אם הם מצליחים להתגבר על הלקויות האלו באופן חלקי,  ולרכוש מידה מסוימת של שליטה בכתיבה ובקריאה.

מכון אבחון שונה מהרגיל

לצורך הטיפול בילדים אלו, יש מכוני אבחון שמטפלים בהם. מכון אבחון של לקויות למידה ותת הישגיות אצל ילדים הוא מושג נרחב שכולל מכונים מסוגים שונים. מאחר שיש היום מודעות רבה ללקויות למידה מסוגים שונים, אנשים מוצאים את עצמם ניגשים לכל מקום המגדיר עצמו  מכון אבחון ומציע את שיטת הטיפול והאבחון שלו כדי להגיע לילדים ולהציע פתרון.

 במכון זרחין שהוא מכון אבחון וטיפול בלקויות למידה, פועלים בשיטה שמבוססת על אינטואיציה והפעלה של חושים נוספים, ראייה, שמיעה, תנועה וחשיבה בתהליך הלמידה, על מנת להגיע להישגים כמו קריאה וכתיבה ותפקודים אחרים. אצלינו מתייחסים לילד כמכלול הוליסטי ועל ידי אבחון ייחודי שנשען גם על האינטואיציה של המטפל, מלמדים את הילדים לגשת למטלות שלו ולהצליח בהן. צרו קשר כדי לשמוע עוד על הדרכים לעזור לילדיכם לצלוח לקויות למידה שכאלה.

מכון אבחון מקצועי שיאתר את לקויות הלמידה

מכון זרחין הינו מכון אבחון מקצועי, אשר מעניק מענה מקצועי ויעיל למגוון רחב של לקויות וקשיי למידה. חשוב להבין כי לקויות הלמידה אינן מוגבלות לגיל מסוים, ואנו עשויים לגלות אותן אצל אנשים רבים. אבחון מדויק אשר מתבצע במכון שלנו, הינו הצעד הראשון במטרה להכיר ולהבין את הקשיים הלימודיים של הילד, הנער או המבוגר. כך נוכל בשלב הבא להתאים את דרך הטיפול המדויקת, שתוכל לסייע לכם ולילדכם להתמודד בהצלחה עם הקשיים שמונעים ממנו להגיע להישגים לימודיים.

כמה פעמים כבר שמעתם כי "לילד שלכם יש כל כך הרבה פוטנציאל, אבל הוא פשוט לא ממש אותו"? במידה והמשפט הזה מהדהד לכם בראש והילד עדיין לא מצליח לשבת על הכיסא ולמרות המאמצים שלו לא מגיע להישגים כמו שאר חבריו, ייתכן והוא זקוק לעזרתו של מכון אבחון מקצועי.

האבחון יסייע באיתור הקושי הספציפי אותו חווה ילדכם, זה אשר מונע ממנו להגיע להישגים שמגיעים לו. כך נוכל לגלות ולהבין לעומק את הסיבות בגינן הילד עלול להתקשות בנושאים הבאים:

  • לקויות קריאה – מתבטאת בקושי בקריאה, קריאה איטית, קושי בהפקת משמעות מן החומר הנקרא והתמודדות עם טקסטים ארוכים.
  • לקויות כתיבה – הימנעות מכתיבה, כתיבה איטית ומסורבלת, שגיאות כתיב רבות וניסוח שגוי של משפטים.
  • לקויות חשבון – קושי בהבנה של מושגים בסיסיים וביצוע פעולות חשבון פשוטות. קושי בהבנה כמותית והבנה של רצף מספרים ופעולות חשבוניות.

אבחון לצד טיפול

מכון זרחין מעניק לכם את החבילה השלמה, אבחון לצד טיפול בלקויות למידה. הצוות המקצועי שלנו פועל בשיטה המבוססת על אינטואיציה והפעלה של חושים נוספים, ראייה, שמיעה, תנועה וחשיבה, בתהליך הלמידה. שיטת הטיפול שלנו מוכיחה כי ניתן לפתור את לקויות הלמידה באופן מוחלט, ועל ידי כך למעשה יהיה ניתן להקנות לילד תפקודי למידה נורמטיביים לחלוטין. צרו קשר עוד היום, על מנת לגלות עוד על שיטת האבחון והטיפול המיוחדת שתוכלו לקבל במכון זרחין.

מכון אבחון

מכוני אבחון

מתי מומלץ לפנות אל מכוני אבחון? כאשר עולים אצל הילדים או הסטודנטים קשיים בקריאה ובכתיבה, בעת התמודדות מורכבת עם חשיבה חשבונית לצד קשיי קשב וריכוז. אין ספק שהתמודדויות אלו הן מאתגרות ואף נושאות עמן השלכות אקדמיות וחברתיות כאחד. עם זאת, על ידי אבחון מצב זה ניתן יהיה להתקדם הלאה ולבנות תכנית פעולה מתאימה. מעוניינים לקבל ייעוץ והסבר נוסף בתחום זה? ברצונכם לעבור אבחון? כל שנותר לעשות הוא ליצור קשר עם מכון זרחין. עובדיו של מכון זה מתמחים באבחון וטיפול מגוון לקויות למידה. החל מדיסקלקוליה, דיסגרפיה ועד דיסלקציה לילדים ולמבוגרים – צוות המומחים ישמח לסייע לכם בכל שאלה ובעיה.

לפנות אל מכוני אבחון ולקבל פתרון מקיף

ישנן דרכים שונות להצלחה מקצועית, כאשר לימודים היא המרכזית מבניהן. למעשה, מאז כניסתנו לכיתה א' ועד הקבלה למוסד להשכלה גבוהה, אנו עוברים שלבים רבים כדי לממש את הפוטנציאל שבתוכנו – ולהביע את עצמנו במדויק. עם זאת, לא תמיד מדובר במשימה כה פשוטה. כלומר, בין אם מדובר בהתנסחות בכתב, יכולת קריאה שוטפת או שמא מדובר בחשיבה חשבונית – חלקנו נאלצים להתמודד עם קשיים שונים; אתגרים שיש ביכולתם לעכב אותנו וליצור פער ביחס לאחרים מבני גילנו והכיתה שלנו.

חשוב להדגיש כי לקויות אלו בלמידה אינן מצביעות על פחיתות באינטליגנציה או ביכולות אחרות של התלמיד או של הסטודנט, להיפך. עם זאת, חשוב לאבחן מצב זה מוקדם ככל הניתן. כיצד? על ידי פניה אל מכוני אבחון.

בין אם מדובר באבחון דידקטי, אבחון פסיכודידקטי או שמא מדובר בסוגי אבחון אחרים, שיתוף הפעולה עם הגורמים המקצועיים יענה על השאלה הבאה: מהי לקות הלמידה עמה מתמודד המטופל?

  • דיסקלקוליה
  • דיסלקציה
  • דיסגרפיה
  • ועוד.

בהתאם לממצאים העולים מן המבדק, כך צוות עובדי מכון האבחון יוכלו להתאים את שיטת הפעולה המתאימה לתלמיד או הסטודנט.

פתרון המותאם לצרכים האישיים

על ידי העברת האבחון, ניתן יהיה לאפיין את מהות לקויות הלמידה כראוי. מעוניינים גם אתם לעבור אבחון? ברצונכם לקבל פתרון המותאם לצרכים האישיים שלכם? מומלץ לשתף פעולה עם צוות המומחים של מכון זרחין.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support