חיפוש באתר

חייגו עכשיו

050-420-0291

מכוני אבחון

בתי הספר מלאים בילדים, שכל אחד מהם הוא בעל קצב התקדמות ולמידה משלו. לעתים נראה בבירור שילד נופל בין הכיסאות כאשר אינו מצליח להדביק את הפער, ואז נרתמים לעזור לו, כדי לקדם אותו בהישגיו לפי היכולת האישית שלו. יש סיבות שונות שבגללן ילדים אינם מצליחים בלימודיהם, ואינם משיגים את ההישגים והציונים שמצפים מהם להשיג, וזה יכול לנוע מרמת עניין נמוכה בלימודים, ועד שיטות חינוך ולמידה שאינן מתאימות לילדים או אף כשל כלשהו בתהליך הלימוד.

לוקח זמן כדי לאבחן ילד שאינו מגיע להישגים המקווים ממנו, כמובן, אולם כשזה קורה ואפשר לעלות על הסיבה האמתית אפשר גם להתחיל בתהליך התיקון המתבקש. האבחון הנוסף הוא זה שיכול להעלות אותו בחזרה על המסלול. קיימים מכוני אבחון שונים שמוכרים בארץ כדי לאבחן לקויות למידה או בעיות אחרות שמפריעות לילד להגיע למיצוי הפוטנציאל שלו.

אבחון לקויות למידה

כדי להגיע לאבחון מדויק של לקויות למידה, נדרשת בדיקה  ובה מספר שלבים, וכאשר מגיעים במכוני האבחון לאבחון הנכון, ניתן להתחיל להגיש את העזרה המקצועית לילד,  כדי לתקן את כל הדרוש תיקון.

כשמדובר בגורם שמשפיע על הלמידה של הילד, תמיד מומלץ לטפל בכך בהקדם ולא לדחות את העיסוק בזה. בתהליך המתבצע במכוני האבחון, עד שלא שוללים אפשרות של גורמים אחרים, לא ממהרים לאבחן בלקות למידה, משום שהמטרה היא להציע ולהגיש את העזרה המתאימה כדי לפתור את הקושי של הילד, ואת זאת ניתן לעשות באופן מועיל רק לאחר שמזהים את הגורם המדויק לקשיים שלו.

במכון זרחין שהוא מכון אבחון וטיפול לכל דבר בילדים בעלי לקויות למידה שונות, מדיסלקציה ועד הפרעות קשב וריכוז, ניגשים  לילדים בדרך ייחודית. מאחר  שהבעיה של לקות למידה נעוצה בחשיבה קוגניטיבית, אנו נוקטים בגישה של הפעלת חושים נוספים ואינטואיציה, כדי לתקן את הנתקים הקוגניטיביים שגורמים ללקות הלמידה. כדי לשמוע יותר על שיטת מכון זרחין התקשרו לקבל פרטים בהקדם.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support